Bireysel Kurumsal

Blog

Lorem ipsum sit dolar
Eşek Şakası Relamcılık

Gece yarısı, yatağınızda uykudayken, yüzü maskeli kişiler sizi uyandırıp, yaka paça mutfağa sürüklese ne hissedersiniz? Parkta, pusetteki bebeğinizle gezerken bir adam onu kapıp kaçsa haliniz ne olur?

Devamı

Lorem ipsum sit dolar
Hazır Olmak

Ana rahminden dünyaya ilk merhaba. Her şeyiyle hazır bebek, o ilk nefesi almaya. Olağan üstü bir olaydır doğum. Her şey, kusursuz biçimde hazırdır öncesinden.

Devamı

Lorem ipsum sit dolar
Fırsat Tanırsan İşyerleri Bahçe Gibi Olur

“Mutlu çalışanlar yarat” temalı konferansa konuşmacı olarak davet edilen ünlü işadamı Bay A’ya sıra gelir sonunda. Öyle çok konuşma dinlemiştir ki saatler boyu, çözümü ortada olan bir konu nasıl olur da bu denli teknik bir hal alır, anlam veremez.

Devamı

Lorem ipsum sit dolar
Düzen İçin 5 Adım

Düzeninizi ölçmek için sizinle kısa bir test yapalım mı? Evet diyorsanız size ait bir ortama geçin ya da hayal edin lütfen. Evinizde kendinize ayırdığınız özel bir alan, iş yerinde çalışma odanız veya üretim sahasında size ait bir bölüm olabilir.

Devamı

 
Lorem ipsum sit dolar
Yüzünüz İletişiminizi Süsler

“Gülünce gözlerinin içi gülüyor, kendimi senden alamıyorum…” diye devam eden şarkıyı hatırlarsınız. İrfan Özbakır ‘ın bu bestesini Zeki Müren‘den dinlemek ayrı güzel, bir Türk filmi sahnesinde Emel Sayın’dan dinlemek bir başka güzel.

Devamı

Lorem ipsum sit dolar
David Ogilvy, Göz Bandı ve Gömlek

Bir gömlek reklamında göz bandı kullanmak satışları nasıl etkiler?

Cevap: satışları patlatır.

Peki, böyle bir reklam kampanyası kaç ay sürer?

Cevap: 25 yıl.

Devamı

Lorem ipsum sit dolar
Dikkat! Bu Yazıda Bilinçaltı Mesaj Yoktur

Hayatta hepimizin en az bir kez tecrübe ettiği şaşırtıcı bir durum var: Bilinen hiçbir etkileyici faktör yokken herhangi bir içecek veya yiyeceğin kişinin aklına düşmesi veya onun kokusunu almak gibi duygular yaşanması.

Devamı

 
 
Videoyu izlemek için tıklayınız. Vizgolog

Vizgo yepyeni eğitim videoları ve yenilenen platformuyla yayında!

www.vizgoakademi.com