Bireysel Kurumsal

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Eğitim Setinden başlamalıyım?

Hangi setten başlayacağınız tamamen sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Setlerden en verimli sonucu alabilmeniz için tavsiye ettiğimiz eğitim sırası şöyledir; Profesyonel Yönetim Becerileri, Etkili İletişim, Dikkat Vücudunuz Konuşuyor, Avcunuzdaki Kelebek, Takım Çalışması.

Eğitimleri nasıl satın alabilirim?

Eğitim Kataloğundaki her eğitimin tanıtım sayfasında "Ürünü alış-veriş sepetine ekle" butonu bulunur. Bu butona tıkladığınızda o eğitimi sepetinize eklersiniz. Daha sonra dilerseniz başka eğitimleri de alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Satın alma kararını verdiğinizde alışveriş sepeti sayfasındaki "Satın Al" butonuna tıklamanız gerekir. Ardından gelen Garanti Bankası Ortak Ödeme Sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme yaptığınızda eğitimleri satın almış olursunuz ve anında izlemeye başlayabilirsiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Evet sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir.

Hangi kredi kartlarını kullanabilirim?

Tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Garanti Bankasının bonus özelliği taşıyan kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir.

Kutudaki Akademi Eğitim Seti satın aldım nereden başlamalıyım?

Eğitim videolarını izlemden önce (e-)kitapta yer alan konu başlıklarını incelemeniz faydalı olacaktır. Eğitim videosunu izledikten sonra ilgili bölümü (e-)kitaptan tekrar etmeniz öğrendiğiniz bilgilerin kalıcılığını arttıracaktır. Eğitimin tamamını yukarıda tarif edilen “eğitim videosu- (e-)kitap döngüsü” içerisinde bitirdikten sonra kendinizi hazır hissettiğinizde test sistemine giriş yapıp eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. 

Kampanyalarınızdan nasıl haberdar olabilirim?

Sitemize üye olduktan sonra dahil olduğunuz kurabiye sistemi ile kampanyalarımızdan e-posta yolu ile haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitemizin duyurular bölümünden şu anda uyguladığımız kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Satın alma sonrasında ücret iadesi yapılıyor mu?

İnternette yapılan tüm alışverişler "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik" ile düzenlenmektedir. Bu yönetmelik ile tüketicilerin "Cayma Hakkı" da kurallara bağlanmıştır. Vizgo.net'te satılan her kurs, anında izlenmeye başlanılabilen bir video hizmetidir. "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik’e göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Bu nedenle Vizgo.net'te hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır.

Kredi kartımı kullanacağım güvenliğim nasıl sağlanacak?

Ödeme aşamasında Garanti Bankası Güvenli Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirilecek ve kredi kartı bilgilerinizi Garanti Bankası sunucularında gireceksiniz.

Vizgo.net sunucularında kredi kartı işlemi yapılmayacak ve kredi kartı bilgileriniz saklanmayacaktır.

Garanti Bankası Güvenli Ortak Ödeme Sayfası hakkında detaylı bilgi için 'http://eticaret.garanti.com.tr/Garanti-Guvenli-Ortak-Odeme-Sayfasi.aspx' adresini inceleyebilirsiniz.

Test sistemine nasıl gireceğim?

Test sistemine www.vizgo.net adresinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Eğitimlerim” bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Test sistemine girmek için ne kadar sürem var?

Test sistemine kullanım süreniz bitene kadar istediğiniz anda giriş yapabilirsiniz. Ancak eğitim programını tamamlamanız için tavsiye edilen süre en fazla 1 aydır. Bu süre içerisinde kendinizi hazır hissettiğiniz anda sınava girebilirsiniz.

Sınavı kaç kere deneme hakkım var?

Teste 2 kez girme hakkınız bulunmaktadır. Bu haklarınızda başarılı olamazsanız iletisim@vizgo.net adresinden sistem yöneticisi ile iletişime geçiniz.

Sınav süresi ne kadar?

Testler 20 dakika ile 60 dakika arasında değişen sürelere sahiptir. Test sistemine girerek sınava başladığınız zaman bitirmeniz gerekmektedir.

Yanlışlar doğruları götürüyor mu?

Hayır.

Sertifikayı nereden alabilirim?

Sınavdan 70 puan aldığınızda başarı belgeniz otomatik olarak sertifikalarım bölümüne düşecektir. 

Sertifikayı nerelerde kullanabilirim?

Vizgo.net sertifikaları İzgören Akademi Eğitim Danışmanlık tarafından verilmektedir. Eğitim alanında 1996’dan beri hizmet veren kurum Türkiye çapında tanınmaktadır. Sertifikalarınızı özgeçmişinizde, iş başvurularında ve kurum içi yükselme gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

Vizgo.net videolarını kopyalayabilir miyim?

Hayır kopyalayamazsınız. Vizgo.net telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Bireysel olarak aldığım ürünü kurumda izletebilir miyim? Arkadaşlarıma izletebilir miyim?

Hayır. Ürünlerimizin toplu izlenimi için lisans hakkını satın almanız gerekmektedir. Toplu izlenim yasal değildir. Vizgo.net telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Kurumsal olarak Vizgo.net eğitimlerinden nasıl yararlanabilirim?

Kurumsal avantajlardan yararlanmak için farklı fiyatlandırma alternatiflerimiz mevcuttur. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tel: (0312) 419 80 88 - rabiakaya@izgorenakademi.com (www.vizgo.net/kurumsal)

Ürün örneklerini nasıl görebilirim?

İnternet sayfamızdan demoları izleyebilirsiniz.

Teknik sorunlar için kime başvurabilirim?

iletisim@vizgo.net adresine e-posta göndererek sistem yöneticisi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

İnternet bağlantısı kesildi sisteme tekrar giriş yapamıyorum ne yapabilirim?

iletisim@vizgo.net adresine e-posta göndererek sorununuzu bildirmeniz gerekmektedir.

Eğitmenlere soru sorabilir miyim?

Evet. Aklınıza gelen tüm soruları iletisim@vizgo.net adresine gönderebilirsiniz. Sistem yöneticimiz konunun uzmanları ile bağlantıya geçerek size en kısa sürede dönecektir.

Sipariş kaç günde elimde olur?

Saat 12:00 ye kadar ödeme hesabımıza geçerse siparişiniz aynı gün Yurtiçi Kargo ile kargoya verilecek ve 2 işgünü içinde elinizde olacaktır. 12:00 den sonra gerçekleşen ödemelerde sipariş sonraki işgünü kargoya verilebilecek ve tarafınıza gönderilecektir.

Kargo parası ödüyor muyum?

200 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretini Vizgo.net tarafından karşılamaktadır.

Yurt dışına gönderilecek kargolarda, kargo bedeli kullanıcıya ait olup, kargo gönderilmeden önce havale ile bedelin tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
Videoyu izlemek için tıklayınız. Vizgolog

Vizgo yepyeni eğitim videoları ve yenilenen platformuyla yayında!

www.vizgoakademi.com