Bireysel Kurumsal

Vizgo E-öğrenme Sistemi  

Zamandan ve mekandan bağımsız kişisel öğrenme imkanı sunan Vizgo Kurumsal e-Öğrenme Sistemleri ile kurumunuz için özel hazırlanacak e-öğrenme portalı ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler geliştirebilirsiniz. Vizgo e-öğrenme alt yapısı çalışanlarınızın 7x24 gelişimlerini destekleyen bir sistem sunmaktadır. Kurumlar çalışanlarının eğitim süreçlerini takip edebilme ve raporlama imkanına sahip olmaktadırlar. Bununla birlikte kuruma ait içerikleri de sisteme yükleyerek çalışanlarının ulaşabilmesini sağlayabilmektedir.

Kolay ve Ulaşılabilir Yönetim 

Kurum tarafından belirlenen sistem yöneticisi tarafından istenilen yerde ve zamanda eğitim portalına ulaşılabilir. Böylelikle çalışanların gelişimlerinin takibi ve raporlaması dilediğiniz zaman takip edilebilir.

İstediğin Gibi Kullan

Kurumlar Vizgo e-öğrenme sisteminden kiralama ya da satın alma yöntemiyle faydalanabilirler. 

Kullanıcı Dostu

Çalışanlar sisteme girdikleri zaman kendilerine atanan eğitimleri konu bazında detaylandırılmış şekilde görebilirler. İstedikleri zaman kaldıkları yerden devam edebilir ve sınav sonuçlarını inceleyebilirler.

Raporlama Modülü

Sistem yöneticisi tarafından kişi bazlı, eğitim bazlı, süre bazlı, sınav bazlı raporlama alınabilmektir. Raporlar dışarıya pdf ya da ecxel olarak aktarılabilir.  

Ölçme ve Değerlendirme Modülü 

Eğitim içeriğine yönelik belirlenen soru bankasından oluşturulan testler aracılığıyla bilgiyi ölçmeye yönelik hazırlanmış testlerle eğitimi izleyen kişilerin başarılı ölçülebilir.  Kişilerin 2 defa sınava girme hakkı vardır ve her seferinde farklı sorularla karşılaşırlar.

Dijital Sertifika Modülü

Eğitim Yönetim Sistemi kullanıcıları katıldıkları eğitimlerden başarı sağladıkları durumda, e-sertifikaları kendi öğrenme ekranlarında sertifikalarım başlığı altına her eğitim özelinde sistem tarafından yüklenir.

İçerik Modülü

Vizgo e-öğrenme sisteminin içerisine Vizgo Eğitim Kataloğundaki eğitimlerden eklenebileceği gibi, kurum için çekilen özel videolar ya da kurumun kendisine ait içeriklerde yüklenebilmektedir.

Vizgo E-öğrenme Sisteminin Kurumunuza Faydaları

  • Vizgo ile, Ulaşım, konaklama gibi detaylarla ve maliyetlerle uğraşmazsınız.
  • Eğitim maliyetlerinizde avantaj sağlarsınız.
  • Kısa sürede geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
  • Eğitimi istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.
  • Eğitim verimliliğini ölçebilir, takip edebilirsiniz.
  • Herkese aynı kalitede eğitim sağlayabilirsiniz.
  • Değişen çalışma planları arasında takvimleri uydurmaya çalışmazsınız.
  • İşgücü tasarrufu sağlayabilirsiniz.
  • Herkese farklı hızda öğrenebilme fırsatı sunabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi talebi için sinempercin@izgorenakademi.com
0312 419 80 88 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Videoyu izlemek için tıklayınız. Vizgolog