Bireysel Kurumsal

Referanslarımız

Lorem ipsum sit dolar
Kamil Koç

Kurumun belirlediği kaptan, insan kaynakları birimi, bilet satış ve host gibi birimlerden seçilen kişilere 3 günlük “Eğitimcinin Eğitimi” programı gerçekleştirilmiş olup belirlenen kişilerle kurum tanıtımı, birim oryantasyon eğitimleri ve İzgören Akademi eğitmenleri tarafından iletişim, beden dili, satış, yolcu memnuniyeti ve yol hikayeleri adında özel eğitim filmleri gerçekleştirilmiştir. Proje çerçevesinde kaptan, host, bilet satış yetkilileri ve çağrı merkezi çalışanları için özel olarak hazırlanan eğitim filmleri oluşturulmuştur.

Lorem ipsum sit dolar
Organik Kimya

Üretim, Finans, Ar-Ge, Pazarlama – Satış, İnsan Kaynakları ve bunun gibi tüm birimlerinin röpörtaj formatında iş yapış şekilleri ve birim oryantasyon eğitimleri çekilmiştir. Aynı zamanda bu proje kapsamında kendilerine sistem kitapçığı danışmanlık çalışması da gerçekleştirilmiştir.

Lorem ipsum sit dolar
SEKOD

Loreal, Tekin Acar, Sevil Parfümeri, Sephora, Douglas ve bunun gibi birçok kozmetik firmasının üye olduğu Selektif Kozmetikçiler Derneği’ne yönelik hali hazırda devam eden bir projemizdir. Amaç mağazalara işe yeni girecek olan personelin öncesinde bu eğitimleri alması ve sektöre kalifiye eleman yetiştirilmesidir. Makyaj, saç, vücut ve cilt bakımı, agız ve diş sağlığı, koku, güneş, kozmetiğe giriş çekimler; derneğin uzman eğitmenleri tarafından verilmiş olup, İzgören Akademi eğitmenleri tarafından Satış Becerileri, İletişim, Beden Dili, Takım Çalışması, Motivasyon ve Yönetim Becerileri konularında eğitim filmleri çekilecektir. SEKOD aynı zamanda İzgören Akademi yazılımı olan vizgo.net eğitim yönetim sistemini tercih etmektedir.

 
 
Videoyu izlemek için tıklayınız. Vizgolog