Bireysel Kurumsal

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumumuz özelinde e-öğrenme sisteminden nasıl faydalanabiliriz?

Vizgo e-öğrenme alt yapısınu kullanmak için sistemi yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Sistem kiralaması yapıldığında kuruma özel bir arka plan ve kurum logosunun olduğu bir arayüz ile sistem teslim edilmektedir. Sistemin yönetimi kurum tarafından belirlenen yetkili kişi tarafından yapılmaktadır. 

Vizgo E-öğrenme Alt Yapısının İçerisinde Neler Var?

Vizgo E-öğrenme alt yapısı kuruma özel bir arayüzle içerisi boş olarak teslim edilmektedir. Sistemin içerisine vizgo uzaktan eğitim setlerinden yükleme yapılabileceği gibi kurumun kendisine ait içeriklerde yüklenebilmektedir.

Vizgo.net uzaktan eğitimleri kurum çalışanlarımız için satın aldık nereden başlamalıyız?

Çalışanlarınıza her ay düzenli olarak farklı bir eğitim ataması yapabilirsiniz. Eğitim videolarını izlemeden önce (e-)kitapta yer alan konu başlıklarını incelemeleri faydalı olacaktır. Eğitim videosunu izledikten sonra ilgili bölümü (e-)kitaptan tekrar etmek öğrenilen bilgilerin kalıcılığını arttıracaktır. Eğitimin bitirdikten sonra test sistemine giriş yapıp eğitimi tamamlayabilirler. 

Kampanyalarınızdan nasıl haberdar olabilirim?

Sitemize üye olduktan sonra dahil olduğunuz kurabiye sistemi ile kampanyalarımızdan e-posta yolu ile haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitemizin duyurular bölümünden şu anda uyguladığımız kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vizgo.net videoları kopyalanabilir mi?

Vizgo.net videoları telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Bu nedenle kopyalayamazsınız. Satın alan her kurum kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Bireysel olarak aldığım ürünü kurumda izletebilir miyim? Arkadaşlarıma izletebilir miyim?

Hayır. Ürünlerimizin toplu izlenimi için lisans hakkını satın almanız gerekmektedir. Toplu izlenim yasal değildir. Vizgo.net telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Kurumsal olarak Vizgo.net eğitimlerinden nasıl yararlanabilirim?

Kurumsal avantajlardan yararlanmak için farklı fiyatlandırma alternatiflerimiz mevcuttur. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Tel: (0312) 419 80 88 - rabiakaya@izgorenakademi.com

Ürün örneklerini nasıl görebilirim?

İnternet sayfamızda tanıtım filmleri bölümünden demoları izleyebilir ya da daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Teknik sorunlar için kime başvurabilirim?

iletisim@vizgo.net adresine e-posta göndererek sistem yöneticisi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

İnternet bağlantısı kesildi sisteme tekrar giriş yapamıyorum ne yapabilirim?

iletisim@vizgo.net adresine e-posta göndererek sorununuzu bildirmeniz gerekmektedir.

Eğitmenlere soru sorabilir miyim?

Evet. Aklınıza gelen tüm soruları iletisim@vizgo.net adresine gönderebilirsiniz. Sistem yöneticimiz konunun uzmanları ile bağlantıya geçerek size en kısa sürede dönecektir.
Videoyu izlemek için tıklayınız. Vizgolog